POMOC- CHARITA

            založené 1.12.2011

STAŇTE SA ANJELOM POMOCI PRE SLABÝCH A CHORÝCH...

V MENE INZERENTOV PROSÍM O FINANČNÚ ALEBO INU POMOC PODĽA VAŠICH MOŽNOSTI. ĎAKUJEM. Jozef

Tu môžte vložiť inzerát s prosbou o pomoc pre Vaších chorých a invalidných rodinných príslušníkov. V inzerate musí byť úvedený telefonný kontakt na overenie údajov pre ľudí ochotných pomôcť . Za text a úvedené údaje zodpovedá vylučne vkladateľ.

Majiteľ stránky si vyhradzuje pravo kedykoľvek inzerát zmazať bez údania dôvodu.  Ak úvediete číslo účtu poriadne ho skontrolujte a nezabudnite na kód banky.

Do 1. kolonky uveďte KRSTNÉ alebo CELÉ MENO žiadateľa, do druhej TELEFON a do tretej TEXT  žiadosti ( max. 10 riadkov !)

INZERATY: POMOC- CHARITA

0910493124

zuzana a jakubko 01.10.2013
dobry den,som rozvedena samoživitelka 10r,krasneho a dobreho syna Jakubka,pracujem,ale bohužial po mojom manželovi my ostali iba same dlhy,touto cestou nežiadam o peniaze,ale o vianočne darčeky pre mojho syna,ktoremu bohužial nemožem nič kupit,kedže zarabam 370e,budem velmi vdačna aj za maličkost ktora mu urobi radost,vopred nesmierne z celeho srdca dakujem

Anjel pomôž mi

Júlia 16.07.2013
Som matka s dvomi deťmi a neviem ako ďalej. Dostala som sa do situácie, z ktorej sama neviem von. Finančná situácia sa mi tak zamotala, že musím súrne vyplatiť dva krátkodobé úvery. Nechcela som, aby deti trpeli, no teraz trpíme všetci traja. Prosím, zo srdca prosím dobrých ľudí o pomoc. 1101946633/8410
Vždy som túžila byť ja Anjelom, a pomáhať iným, a práve ja som sa dostala do takejto situácie. Veľmi rada to vrátim, v mesačných splátkach, ale teraz nemám inú možnosť. Smola ma neopúšťa , len jej pribúda. Prosím, tak veľmi Vás prosím. Lúbim svoje deti a nechcem, aby trpeli.

Pridať nový príspevok