PARTNERSKÝ HOROSKOP

tu si pozrite partnerský horoskop všeobecný, aj na dnes.

          Partnerský horoskop-horoskop lásky

tento výpočet partnerského horoskopu zohľadňuje až 3 aspekty, ktoré sú kľučové pre vzťah a to sú slnečné znamenia, čínske znamenia a prvok roku národenia -kov, voda, drevo, zem a oheň. Tieto kľučové aspekty určujúce vzťah Vam prepočita na %, čiže si viete veľmi rychlo porovnať aj viac vzťahov, komentár je sice v angličtine no ten nie je dôležitý. Ak chcete vzťah posudiť presnejšie pozrite aj kompatibilitu (vhodnosť) podľa životného čísla a ešte presnejšie budete vedieť ak si objednate komplexný horoskop vzťahu. Tento partnerský horoskop platí aj pre vzťahy priateľské a pracovné.

pokračovanie dole...

 

PROGNOSTIK VZŤAHU v %
 
Gadgets powered by Google

Pre lepšie posudenie vzťahu si objednajte  komplexný horoskop vzťahu.

    PARTNERSKÝ HOROSKOP na dnes

                                             nová kombinácia

                                              nová kombinácia

Pre lepšie posudenie vzťahu si objednajte  komplexný horoskop vzťahu.

Partnerský horoskop- pokračovanie

Ako brať partnerský horoskop a ako mu rozumieť ? Ak si zadáte do widgetu dátumy narodenia a vyjde Vám výsledok v % napr. 37% to znamená že v hlavných astrologických rysoch si budete rozumieť na 37%, to číslo nám veľa hovorí ak ide o vzťah pracovný či kolegiálny

Horoskop lásky

no ak ide o vzťah ženy a muža, kľudne môže byť že pri takomto výsledku druhu osobu ,,veľmi milujete,, dokonca aj pri 15 % je to možne. Napriek tomu to číslo-výsledok  nie je ,,nepodstatne,, hovorí o základe vášho vzťahu, ktorý sa ukáže keď skončí ,, zamilovanosť,, No a nezabudnite že veľký vplyv ma aj začiatok vzťahu v akom období vzťah začnete, to dáva určitý nádych vzťahu.

Napr. Podľa ročnej vibrácie iný bude vzťah ktorý začal vo vašej vibrácii 2, alebo 4 či 6. Tiež podľa dňa posledných narodenín bude ináč vyzerať vzťah začatý ,, pod planétou Venuša a ináč pod planétou Mars.

Tiež vzťah ktorý začal v čínskom roku ohnivého tigra bude oveľa inak prebiehať ako vzťah ktorý začal v roku vodnej mačky...

Okrem toho ešte na Váš vzťah vplýva Váš astrologický patrón, osud ...

pre viac informácií si objednájte komplexný partnerský horoskop