NUMEROLÓGIA

 základná numerologická mriežka nám odhali kľučové vlastnosti človeka, ak si ju chcete pozrieť  kliknite tu.

NUMEROLOGICKÁ MRIEŽKA

Numerológia je vedný odbor, známy už v dávnych dobách,

využívaný prastarými mudrcmi, pomocou ktorého možno na základe vibrácii čísiel daných človeku vyčítať veľa užitočných informácii, napomáhajúcich zlepšiť životný štýl, odstrániť bariéry či poodhaliť najskrytejšie hlbiny ľudského vnútra. Táto, v našom svete netradičná, vedná disciplína vychádza z faktu, že všetko je v pohybe a pod vplyvom vibrácii čísiel.


Človek pri narodení dostáva do vienka vibrácie čísiel, ktoré ho sprevádzajú po celý život.

Numerológia odhaľuje vaše prednosti a zápory, predpoklady, zlomový rok v živote, rok skutočnej dospelosti, to, pod akou vibráciou čísla sa práve v tomto období nachádzate a čo to pre Vás znamená. Máte práve v tomto roku zdravotné problémy? Prenasleduje vás nešťastie? Podľahli ste negatívnym vplyvom čísla roku? Nič nie je stratené, každé číslo predstavuje negatívne riziká ale aj pozitíva. Ich poznaním sa mnohým starostiam a problémom môžete vyhnúť alebo ich zmierniť. Možno práve prežívate rok pod pôsobením 7, ktorá vnáša do života zvraty a prostredníctvom ktorých by ste sa mali zamerať viac na duchovné hodnoty v živote. Numerológia pomáha pochopiť aj podstatu vášho partnerského vzťahu, rovnako aj vhodnosť výberu a perspektívy zamestnania, to, či vám podnikanie prinesie úspech.

Pre začiatok čohokoľvek, čo má pre vás veľký význam, je mimoriadne dôležitý správne zvolený dátum.

Ak sa vám nedarí možno ste dôležitý krok urobili tesne pred svojimi narodeninami v časti roka, kedy ste sa mali venovať viac oddychu ako novým rozhodnutiam.

Taktiež dôkladnou analýzou čísel a následným prevodom do grafu možno presne vypočítať pre každého človeka každodenný stav vo fyzickej, emocionálnej a intelektuálnej rovine. Porovnaním takýchto výpočtov dvoch osôb sa dá vypočítať zhoda či nezhoda v daných oblastiach. Numerológia dokáže dokonca s vysokým percentom úspešnosti až /78 percent/ odhaliť z dátumov narodenia rodičov pohlavie dieťata aké sa narodí. Chystáte sa zmeniť meno alebo priezvisko? Používate prezývku ?

Osud a numerológia

Každé meno má iné vibrácie a ich častým používaním priťahujete k sebe určitý druh udalostí. Môže vám pomáhať, ale aj zvýrazňovať silné črty osobnosti na úkor ostatných oblastí. Absencia niektorých čísiel vám uštedruje lekcie v určitých oblastiach života. Vy môžete pochopiť, o ktoré oblasti ide a prekonať slabiny, zachovať si trpezlivosť a stať sa lepším pre svoje okolie. Zmenou mena sa dá aj zlepšiť svoj osud a jeho smer.

Partnerská numerológia

Taktiež z konkrétneho dátumu narodenia možno vypočítať presne dátum narodenia najvhodnejšieho partnera a najnevhodnejšieho budúceho partnera. Neviete sa spolu so svojou ratolesťou rozhodnúť aká škola alebo ktorá oblasť je pre neho najvhodnejšia? V numerologickej mriežke môžete nájsť odpoveď. V poslednom desaťročí sa rodia veľmi nadané deti, pretože vo svojom dátume narodenia majú minimálne dve 9 a preto je dôležité im predkladať veľa podnetov na rozmýšľanie, aby vás neprekvapovali svojim nadbytkom energie. V minulom desaťročí sa zase narodilo veľa vodcovských typov, technicky a logicky mysliacich detí vďaka prítomnosti 8.
 

 

zdroj: Petronela - Slovenská Numerológia, Článok prevzatý z www.numerologia.sk. 

Diskusná téma: NUMEROLÓGIA

oio

kristina duraskova | 08.03.2018

nwm

brr

miroslava | 31.05.2015

Kamenska

Re:brr

Dominika | 29.01.2018

Kamarát jakub

Pridať nový príspevok

 

Dovolenka