NUMEROLÓGIA

10.08.2019 11:03
Numerológia – energia v číslach   Čisla sú energia a frekvencia, je to silná energia. Niektoré sú dočasne, ako číslo domu alebo auta. Niektoré na celý život ako dátum narodenia a rodné číslo... Numerológia nazerá na svet a ľudí cez čísla a ich energiu. Vlastne je zobrazením sveta v ...

Numerológia je vedný odbor, známy už v dávnych dobách,

využívaný prastarými mudrcmi, pomocou ktorého možno na základe vibrácii čísiel daných človeku vyčítať veľa užitočných informácii, napomáhajúcich zlepšiť životný štýl, odstrániť bariéry či poodhaliť najskrytejšie hlbiny ľudského vnútra. Táto, v našom svete netradičná, vedná disciplína vychádza z faktu, že všetko je v pohybe a pod vplyvom vibrácii čísiel.


Človek pri narodení dostáva do vienka vibrácie čísiel, ktoré ho sprevádzajú po celý život.

Numerológia odhaľuje vaše prednosti a zápory, predpoklady, zlomový rok v živote, rok skutočnej dospelosti, to, pod akou vibráciou čísla sa práve v tomto období nachádzate a čo to pre Vás znamená. Máte práve v tomto roku zdravotné problémy? Prenasleduje vás nešťastie? Podľahli ste negatívnym vplyvom čísla roku? Nič nie je stratené, každé číslo predstavuje negatívne riziká ale aj pozitíva. Ich poznaním sa mnohým starostiam a problémom môžete vyhnúť alebo ich zmierniť. Možno práve prežívate rok pod pôsobením 7, ktorá vnáša do života zvraty a prostredníctvom ktorých by ste sa mali zamerať viac na duchovné hodnoty v živote. Numerológia pomáha pochopiť aj podstatu vášho partnerského vzťahu, rovnako aj vhodnosť výberu a perspektívy zamestnania, to, či vám podnikanie prinesie úspech.

Pre začiatok čohokoľvek, čo má pre vás veľký význam, je mimoriadne dôležitý správne zvolený dátum.

Ak sa vám nedarí možno ste dôležitý krok urobili tesne pred svojimi narodeninami v časti roka, kedy ste sa mali venovať viac oddychu ako novým rozhodnutiam.

Taktiež dôkladnou analýzou čísel a následným prevodom do grafu možno presne vypočítať pre každého človeka každodenný stav vo fyzickej, emocionálnej a intelektuálnej rovine. Porovnaním takýchto výpočtov dvoch osôb sa dá vypočítať zhoda či nezhoda v daných oblastiach. Numerológia dokáže dokonca s vysokým percentom úspešnosti až /78 percent/ odhaliť z dátumov narodenia rodičov pohlavie dieťata aké sa narodí. Chystáte sa zmeniť meno alebo priezvisko? Používate prezývku ?

Osud a numerológia

Každé meno má iné vibrácie a ich častým používaním priťahujete k sebe určitý druh udalostí. Môže vám pomáhať, ale aj zvýrazňovať silné črty osobnosti na úkor ostatných oblastí. Absencia niektorých čísiel vám uštedruje lekcie v určitých oblastiach života. Vy môžete pochopiť, o ktoré oblasti ide a prekonať slabiny, zachovať si trpezlivosť a stať sa lepším pre svoje okolie. Zmenou mena sa dá aj zlepšiť svoj osud a jeho smer.

Partnerská numerológia

Taktiež z konkrétneho dátumu narodenia možno vypočítať presne dátum narodenia najvhodnejšieho partnera a najnevhodnejšieho budúceho partnera. Neviete sa spolu so svojou ratolesťou rozhodnúť aká škola alebo ktorá oblasť je pre neho najvhodnejšia? V numerologickej mriežke môžete nájsť odpoveď. V poslednom desaťročí sa rodia veľmi nadané deti, pretože vo svojom dátume narodenia majú minimálne dve 9 a preto je dôležité im predkladať veľa podnetov na rozmýšľanie, aby vás neprekvapovali svojim nadbytkom energie. V minulom desaťročí sa zase narodilo veľa vodcovských typov, technicky a logicky mysliacich detí vďaka prítomnosti 8.
 

 

zdroj: Petronela - Slovenská Numerológia, Článok prevzatý z www.numerologia.sk. 

Diskusná téma: NUMEROLÓGIA

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

NUMEROLÓGIA

23.08.2012 16:52
Zázračnou mocou, ktorá sa ukrýva v číslach sa zaoberali ľudia už dávno v minulosti. Významný úspech v numerológii bol zaznamenaný v Babylone, Indii, Egypte a Grécku. Neskôr boli  tajomstvá numerológie  zhrnuté v Kabale. Za otca numerológie je považovaný grécky filozof  a matematik...
12.10.2010 12:04
Vyber mena podľa numerologie bližšie opisujem v inom článku, chcel by som ešte doplniť, že vyznamnejšiu úlohu má dátum národenia, lenže ten väčšinou ovplyvniť nemožme a ani by som to nedoporučoval ( vynimkou by možno bol prípad že Váš porodník Vám da na vyber ) Takže vyber krstného mena je taká...