Astrologické štadia Luny a operacie ľudského tela

10.08.2010 17:42

Zdroj : www.astrolab.cz

Náš přední plastický chirurg MUDr. Měšťák sledoval během roku průběh operací. Poté konzultoval s astrologem, zdali zdar a nezdar operací souvisel s astrologickými vlivy. Jaký byl výsledek? Čtete s námi ...

Předpoklad:
Astrologie označuje dny novu a úplňku Měsíce za kritické. Dny, ve kterých je Měsíc ve fázi poloviny jsou také disharmonické. Pokud je měsíc v disharmonických úhlech k ostatním planetám, obzvláště k Marsu, Saturnu a Uranu, je jeho působení na dění na Zemi také disharmonické. Toto pravidlo lze vztáhnout na volbu termínů důležitých činností, jako například medicínských operací.

Sledování
Plastický chirurg Doc. MUDr. J.Měšťák CSc., mne upozornil a také mi poskytl údaje o sledovaném období leden – říjen roku 2000, kdy operoval každý týden vždy v pondělí a ve středu. V tomto období označil celkem 20 dní, ve kterých docházelo při operaci ke komplikacím – kapilární krvácení, krvavé výpotky a podobně.
Prostudoval jsem těchto 20 dnů z astrologického hlediska především s ohledem na postavení Měsíce k Slunci a k ostatním planetám. Dvacítka dnů v roce 2000, ve kterých Doc. MUDr. J. Měšťák prováděl operace, při kterých se vyskytovaly operační obtíže kapilárního krvácení či krvavých výpotků byla tato:

20. 3., 26. 4., 3. 5., 31. 5., 14. 6., 24. 7., 14. 8., 16. 8., 23. 8., 28. 8., 30. 8., 4. 9., 6. 9., 11. 9., 13. 9., 27. 9., 2. 10., 9. 10., 11. 10.


Kdy tělo krvácelo?
Výsledkem astrologického posouzení výše uvedených dvaceti dnů je:

7x - nov nebo úplněk Měsíce
6x - polovina Měsíce (kvadratura mezi Měsícem a Sluncem)
2x - deklinační paralela = obdoba novu Měsíce
5x - měsíc mimo hlavní fáze, ale velice disharm. k ostatním planetám

To znamená stoprocentní průkaznost astrologického předpokladu.

Dále bylo ve sledovaném období nalezeno dalších 10 dnů ve kterých probíhaly operace a kdy byl také Měsíc v již zmíněných hlavních fázích (nov, úplněk, polovina), ale bylo to vždy kompenzováno harmonickými úhly Měsíce k jiným planetám, takže k obtížím při operacích nedocházelo.
Předmětem astrologického zkoumání ovšem nebyla individuální situace pacientů z jejich osobních horoskopů, což je velice důležité. Stejně tak nebylo diferencováno, na kterých místech těla k operacím docházelo.

Závěr
Období hlavních fází Měsíce vůči Slunci s tolerancí okolo jednoho dne se ukázala jako nepříznivě ovlivňující kapilární krvácení či krvavé výpotky. Tato období jsou vyznačena v prakticky každém kalendáři.
Dny, kdy je Měsíc v silně disharmonických vztazích k ostatním planetám, především k Marsu, Saturnu, Uranu, Neptunu a Plutu jsou také pro operace nepříznivé.
Vliv nepříznivých Měsíčních fází může být kompenzován velice harmonickými vztahy k ostatním planetám. To ale už není možné určit z prostého kalendáře, ale jen při znalosti pravidel astrologické práce.
 

Ing. Antonín Baudyš, CSc.
 

Přezletice 9. 12. 2000

Autor: ??? (01.03.2002 00:00)

Komentáře plastická operace Z vlastni skusenosti se mi stalo kdyz jsem si dala vybrat znamenka na plasticke chirurgii - vznikla oskliva jizva a tezko se mi hojila
- tehdy byla venuse retrogradni. POZOR NA TRANZITNI RETROGRADNI VENUSI - i v literature jsem nasla ze tehdy se nema delat plastickej zakrok.
Pri jeste hur to dopadne kdyz je take luna v negativnym aspektu k neptunu.

Tak jsem se docetla, ze operace jako takove se nemaji delat pri TRANZITNYM RETROGRADNIM MARSU.

Znamenka jsem si dala vybrat postupne a dalsi terminy byly OK a take mi zustali krasne jizvicky.


Autor: jana (09.08.2005 07:09)

 

Viac zaujímavých a dôležitých informácií o živote sa dozviete v    E-booku PRAKTICKÁ NUMEROLÓGIA-21 TAJOMSTIEV ŽIVOTA

Postup 1, pošlite sumu 19,90 Eur na účet (najrychlejšie cez internet-banking)

              2, vyplňte objednávku

              3, do 14 dní dostanete mailom E-book

P.s. ak chcete záruku vrátenia peniazi dopíšte v objednávke veľkými písmenami slovo UKÁŽKA alebo možete využiť možnosť postupného platenia len 2 Eur mesačne

               Viac  informácií TU