Ako vplyva číslo domu, či bytu na život...

27.07.2010 14:44

Číslo domu či bytu alebo číslo na na dverách prináša šťastie alebo smolu, alebo nás varuje na opatrnosť a jeho úpravu...

Dávni mágovia boli presvedčení, že svet sa skladá z čísiel a ich energia preniká každou jeho čiastočkou. Veky skúseností ukázali, že ,,manipuláciou,, číslami môžeme riadiť svoj osud. Pozrite sa na číslo na dverách svojho domu či bytu a porozmýšľajte, či s ním čosi nemôžete urobiť.
Vibrácia čísla nachádzajúceho sa na dverách do bytu či domu pôsobí na jeho obyvateľov. Niektoré čísla prinášajú harmóniu do života rodiny, iné nepokoj. Ak zistíte, že vám číslo ,,neslúži´´, môžete ho jednoducho skorigovať.
Ak sa číslo na vašich dverách skladá z viacerých číslic, treba všetky číslice spočítať a uviesť do najjednoduchšej formy. Napríklad, ak je číslo bytu123 treba ho spočítať :1+2+3=6.
 

Zistite, ako číslo vášho bytu či domu pôsobí na váš domáci život.

Jednotka –v rodine je veľmi zložité udržať zdravé vzťahy. Každý z domácich sa chce realizovať vlastným spôsobom a nemieni sa prispôsobiť iným. Spoločné stolovanie je zriedkavé.


Dvojka –nasycuje dom rôznymi emóciami. Vaše vzájomné vzťahy sa síce opierajú o partnerstvo a city, ale minca má aj druhú stránku :ustavičné zmeny nálad všetkých obyvateľov domu či bytu sú veľmi mučivé. Okrem toho deti môžu mať v budúcnosti problém s osamostatnením sa a samostatným životom.


Trojka oznamuje, že ide o otvorený dom, najmä pre priateľov a známych. Treba si dať pozor, aby ho okolie nezačalo vnímať ako hotel, do ktorého sa každú chvíľu príde ktosi najesť či vyspať. Bývanie pod,,trojkou´´bude viac priať tzv.voľným zväzkom ako typickým manželstvám.


Štvorka garantuje bezpečnosť, rodinnú harmóniu. Každý z domácich sa bude snažiť plniť si svoje povinnosti. Treba si dávať pozor, aby zväzok žijúci,,pod štvorkou´´nezaviala nuda a každodenná rutina. Takisto pozor na zdravotné problemy a priliš materiálne zameranie členov rodiny.


Päťka spôsobuje, že dom či byt bude plný rôznych emócií :tak radosti, ako aj zlosti. Naplnený atmosférou spontánnosti a slobody to môže byť prednosťou či chybou –to záleží od charakteru obyvateľov. Nie je vylúčené, že vibrácia päťky spôsobí, že sa budete cítiť o niekoľko rokov mladší, čo, žiaľ´´, nebude dobre vplývať na stálosť vášho zväzku.


Šestka je priam vysnívaným číslom typickej rodiny. Bude priať upevneniu väzieb medzi domácimi. Harmonická vibrácia tohto čísla spôsobí, že oveľa ľahšie znesiete aj rôzne ťažkosti. Musíte si však dávať pozor, aby ste neprepadli lenivosti či závislostiam :objedaniu sa či opilstvu.


Sedmička –ak žijete v dome či byte s týmto číslom, všimnite si, či medzi domácimi je ktosi obdarený autoritou –on tvorí základ rodiny. Ak takejto osoby niet, bude ťažké vytvoriť zdravú rodinu. Ale vibrácia čísla sedem môže byť veľmi nápomocná vašim študujúcim deťom.


Osmička –musíte rátať s mnohými investíciami do tohto domu či bytu. Opravy, zlepšenia, výmena zariadenia. Netrápte sa však pre financie. Osmička vám bude pomáhať ich získať, ale o rodinu sa musíte už postarať sami.


Deviatka –v čase, keď žijete,,pod číslom deväť´´očakávajte veľa zmien vo svojom živote i v živote svojich spolubývajúcich. Nebojte sa ich, budú pre všetkých výhodné. Vibrácie tohto čísla. Vibrácie tohto čísla, žiaľ, neprajú dlhodobým zväzkom, preto napríklad vaše deti dosť rýchlo opustia domov.


Ako zmeniť ,,zlé,,  čísla ?
Ak cítite, že negatívne vibrácie čísla bytu či vášho domu zle vplývajú na vašu rodinu, môžete ich zneutralizovať. Najľahšie tak, že na vnútornú stranu dverí napíšete doplnkové číslo. Môže byť viditeľné, alebo len jemne naznačené. Je dôležité, aby sa toto číslo veľkosťou a umiestnením prekrývalo s číslom bytu.
Pre Jednotku bude najlepšia Štvorka –vnesie vám do života viac pokoja a stability.
Pre Dvojku je najvhodnejšia Päťka : oživí váš dom, byt a city obyvateľov sa stanú intenzívnejšími.
Trojke urobí dobre Šestka :jej vplyv viac scelí rodinu.
Na Štvorku najlepšie zapôsobí Deviatka :vnesie ducha obnovy do vzájomných vzťahov
Päťke sa hodí energia Sedmičky –deti budú viac počúvať svojich rodičov, ľahšie sa bude možné sústrediť.
Na Šestku dobre vplýva Trojka :povzbudí domácich k činnosti(prípadne zbaviť sa závislostí).
Pre Sedmičku bude vynikajúca Dvojka spôsobí, že všetci budú voči sebe vnímavejší, citlivejší.
Osmičku dobre doplní Šestka :rodina sa zjednotí na spoločných cieľoch
Deviatku posilní sceľujúca energia Štvorky v rôznych ťažkostiach a problémoch sa navzájom podporíte a vzájomne si pomôžete.
Pamätajte si však na jedno, nie všade sú takéto úpravy nevyhnutné. Kým urobíte akékoľvek zmeny, zamyslite sa, ako sa Vám dári a či sú potrebné!

 

 

12.08.2010 09:50

Ako každá fáma či prislovie, aj na tejto je niečo pravdy, 13 je číslo spojené s materialným svetom (4) ale aj s nešťastiami. No takychto čísiel je viac 4,7,16 atď. Druhá vec je piatok ten nie je spojený s nejakou negativnou silou skôr naopak, čo sa tyka piatka tak je to deň kedy veľa ľudí sada do auta a niekam sa presuva čím može dojsť k viacerým nehodam. Ťažšie spojenie je utorok či sobota 13. Druhá vec že je to všeobecný vplyv, ktorý sa prejaví na ľuďoch, ktorí majú kritické obdobie či deň a to je silnejšie pôsobenie...

 

Viac zaujímavých a dôležitých informácií o živote sa dozviete v    E-booku PRAKTICKÁ NUMEROLÓGIA-21 TAJOMSTIEV ŽIVOTA

Postup 1, pošlite sumu 19,90 Eur na účet (najrychlejšie cez internet-banking)

              2, vyplňte objednávku

              3, do 14 dní dostanete mailom E-book

P.s. ak chcete záruku vrátenia peniazi dopíšte v objednávke veľkými písmenami slovo UKÁŽKA alebo možete využiť možnosť postupného platenia len 2 Eur mesačne

                   Viac  informácií TU