HOROSKOP na dnes najdete vľavo podľa znamení

    KVETY a DARČEKY doručime Vaším blízkym do celého sveta 

Tu nájdete  ODBORNÝ HOROSKOP  podľa času a miesta narodenia

HOROSKOPY

Horoskop alebo kozmogram je v astrológii diagram rozmiestnenia nebeských telies v určitom časovom bode, najčastejšie v čase narodenia jedinca.

 

Horoskop je vlastne schematický obrazec, v ktorom sú zakreselné pozície Slnka, Mesiaca, planét a niektorých ďalších horoskopických prvkov v 12 znameniach zverokruhu a dvanástich domoch, v konkrétnom časovom bode a mieste (najčastejšie dátum a miesto narodenia). Čínsky horoskop a iné „národné“ horoskopy sú v jednotlivostiach odlišné.

Horoskopy slúžia na určenie charakteru osoby či jej karmy (horoskopy k dátumu a miestu narodenia, resp. k nejakým minulým dátumom) alebo na predpoveď jej budúcnosti (horoskopy k budúcim dátumom).

Systém 12 domov sa dokázateľne používal už v starovekej Indii okolo roku 3000 pred Kr.

DENNÝ HOROSKOP


 čo je to denný horoskop ? -pozname 2 formy tzv.

POPULARNY DENNÝ HOROSKOP čo je vlastne počitačom (alebo človekom) vygenerovaný (vybraný ) jeden horoskop z databazy pre každé znamenie, je to niečo čo prečitame a trochu sa nad tým zamyslime, nič viac to neznamená aj keď sa niekedy hodi prave na Vaš deň.

ODBORNÝ DENNÝ HOROSKOP je výpočet horoskopu podľa  dátumu času a miesta národenia prevedený astrologickým programom.

Niektoré stránky ponukaju zmiešaninu- populárny čiže náhodný horoskop, kde ale zadávate dátum a miesto národenia aby to vyzeralo že ide o odborný horoskop...

Takže mame na vyber aký denný horoskop si vyberieme a čo s ním urobime....

                          Horoskop na dnes


Veštenie na Moneo.sk