Dobrý deň, volam sa Jozef ,

mam 56 rokov a dosť životných skusenosti a 15. rok sa venujem numerológií,

astrologií a študujem život z rôznych strán, prečital som veľa kníh a tiež

prečitané overujem v živote, čo ako funguje. Neviem odpovede na všetky

otázky no pochopil som veľa súvislosti a zákonitosti života.

Nie je to fórum pre odborné debaty skôr k pochopeniu bežného života...

         Podľa možnosti a času sa budem k témam a otázkam vyjadrovať.

Tu možete pisať otázky a názory na život, udalosti,

                                          ktoré sa Vám alebo okolo Vas deju ...

Vložte : MENO ( prip. e-mail), NÁZOV a PRISPEVOK :-)

Diskusné forum o živote a jeho TAJOMSTVÁCH :-)

Číslo domu 22 a 44

Milada | 04.01.2019

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať či číslo domu 22 v ktorom bývam cely život je dobre číslo. Lebo citala som že č.4 a č.8 sú karmicke čísla. Tiež mame možnosť s priateľom si kúpiť dom ktorý má č.44. Desí ma ta predstava žiť v karmickom dome,v jednom bývam a nie je to dobre.dakujem

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertovata | 01.06.2018

The prostate is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.



Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of forms of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from other regions in the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations weekly will prevent cancer of prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to look at to make certain a healthy prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to go for prostate examination at least once 12 months.

Jarle Thorsen Unaico

Bobbytot | 12.05.2018

Jarle Thorsen Singapore, Jarle Thorsen, Jarle Thorsen Unaico SiteTalk, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen Singapore

Numerologia mena

Homera | 28.06.2016

Ak Vás zaujímajú prednosti čísel/postavenie planet a ich vplyv či už na Vašu osobu alebo blízkych. Navštívte
numerologiahomera.sk alebo nás kontaktuje homera@numerologiahomera.sk

Blog Horoskopyonline

Peter | 03.06.2016

http://www.horoskopyonline.eu

Vhodný dátum

Gitka | 24.10.2015

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na Váš názor, či je dátum 16.6.2016 vhodný na uzavretie manželstva.
Ďakujem
margita.gombalova@gmail.com

mame byt spolu alebo nie

ivajka@gmail.com | 09.03.2015

Dobrý deň, chcem by som sa opýtať na môj vzťah s mužom, ktorého milujem. Je to dosť komplikovaný vzťah a chcela by som vedieť či sme si súdení a má význam pokračovať alebo ukončiť to. Neviem, aké údaje potrebujete môj dátum narodenia 28.10.1985 a jeho 26.09.1974. Mená a podrobnosti napíšem do emailu.ďakujem pekne

vyber mena

gabriela | 11.12.2012

Dobry den, rada by som poprosila o pomoc pri vybere mena pre moje dieta, mal by to byt chlapec, termin narodenia 22.2.2012, priezvisko Kekely. Vopred dakujem.Moj email: gabrielakekelyova@gmail.com

Nemožem sa pohnúť

Claudia | 12.11.2012

Dobrý večer pán Jozef, žila som 19 rokov v zahraničí, ale rozhodla som sa znova vrátiť domov, ale za posledné dva roky akosi sa nedá tú pohnúť, nič začaté ukončiť, čokolvek začnem stretávam sa 1000 problémov. Začínam sa báť či to bol správny krok začať od znova. Stále som si verila, že všetko sa dá ak sa chce, ale strácam sa tu. nar.19.5.71., Vopred ďakujem, želám pekné zimné dni. Diocka@aol.com

otazka

Marylin | 28.08.2012

Dobrý deň, mala som taký zvláštny sen v ktorom figurovalo číslo ,,136". snažila som sa nájsť význam tohto čísla ale nepodarilo sa mi to.
Viete mi prosím poradiť?

kubatkova.mary@gmail.com

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok